17 ноября 2021 г. 13:29

5 Більше, більше героїв, якщо вони так швидки помирають!

Якщо порівнювати сюжету, з транспортом, то Коти вояки відбирають твій велосипед, саджають на машині і одразу ж вмикають надзвукову! Ми не встигаємо поспівчувати вітряному клана, через втрату одного з його членів, як уже біжимо бити пухнасті мордочки клана води. І так весь сюжет він не складається з одної, основної, історії, від якої відгалужуються певні події, які трохи краще розкривають героїв, тут ми  проживаємо кожен діалог, кожну битву і з них складається основний сюжет. В нас є лише одне завдання- вижити. А уже успішно виконуючи його можна і подружку зі сусіднього клану завести, чи продовжити виводити на чисту воду злісних зрадників і тд.

Спробувати коротко описати сюжет у вас не вийде, забагато подій на одну сторінку. Другорядні герої стають головними, ті хто завжди були на передньому плані відходять на задній і навпаки. Не даремно в FandomWiki є цілий розділ присвячений лише одним героям, одного племені, бо вже до середини книги та забуваєш, хто кому який родич, звідки Вогняне серце(ви не заставите мене називати його Вогнесерд!) знає того чи іншого героя і тд.

Єдиний вагомий мінус, який мене дуже дратував- переклад. Як можна було перекласти ім'я одного з головних героїв як Вогнесерд, Fireheart дослівно з англійської Вогняне-серце, але це більше претензії до перекладачів а не до авторів, не забуваємо Ерін Хантер псевдо чотирьох талановитих дам.

Однозначно, 12-ть пучків котячої м'яти із 10-ти!