24 октября 2021 г. 15:53

3 Ось це ЖЕСТЬ

“Жесть-це коли ТВОЯ мавпа рятує ЇЇ цуцика, поцупленого бакланом.Жесть - це коли ЄНОТ - найкращий подарунок до дня народження...
Це збірка коротких історії, з повчальним і недуже змістом.Написані суржиком з вживанням "молодіжної" лексики .Із слів, діалогів надрукованих на сторінках цієї книжки можна досхочу насміятися.

Плюси цієї книги

•Повчальний зміст в цих історіях.
Його непобачиш зразу, потрібно копнути глибше .Розчищаючи дорогу безглуздих діалогів.Тай не тільки їх.На перший погляд тут немає нічого повчального.Але перечитуючи рядки знову і знову можна винести для себе, щось цінне.(або не дуже)

•Сміх.Так саме сміх.Багато моментів викликають неадекватний сміх.
Як прокоментував цю книгу @supetvolodia:
"Місцями я реготав так, що назвати це адекватним сміхом було б складно.А місцями мені хотілося пустити не скупу сльозу, але біля метро "Кловська" було багато людей і я не хотів палитися"

•Чіткий сюжет.Автор впевнено і чітко керує сюжетом.

Мінуси

•Мова.Так саме мова.Я не мала жодного задоволення читати книгу суржиком в перемішку з "молодіжною" лексикою.Якраз така мова і є родзинкою цієї книги,але мене це лише дратувало.
Я не маю нічого проти російської чи любої іншої мови.Просто суржика я терпіти не можу.
Хоча якби не було цієї мови тоді б книжка не здавалася аж такою смішною.

Хоча плюсів однозначно більше, Та для мене це чітке 3+ з 5.Можливо в старшому віці я зрозумію цю книжку краще, і моя думка зміниться, а поки, що як є так є.