9 августа 2021 г. 00:02

3 Очікувала більшого...

Відкриваєш книгу, а звідти віє холодом, містикою і таємницями. Саме так-це дебютний роман Сергія Бута у жанрі містичного детективу.

Андрій - студент Львівського університету, який навчається на факультеті археології. Його життя-це навчання, робота,друзі. Та якось, на практичному занятті,котре проходило на Личаківському кладовищі, у родинному склепі Андрій знаходить давній лист.У ньому мати благає того, хто прочитає цього листа, допомогти їй знайти зниклу доньку. І Андрій з головою поринає у розслідування, навіть не здогадуючись скільки ще сюрпризів для нього підготувало місто Лева.

Від цієї книги очікувала чогось феєричного і надзвичайного. Ще б пак, така таємнича назва, багато позитивних відгуків, Львів. І хоча детектив сподобався, та очікуваного феєрверку емоцій не викликав. Чому? Навіть сама не знаю. Можливо через те,що дії головного героя у романі були передбачуваними, а сам сюжет йшов повільно. Як би там не було, ,,Листи з того світу'' - легкий і  досить цікавий детектив. Підійде для тих, хто хоче відпочити і розслабитися під час читання.