28 июня 2021 г. 01:11

У вступі письменник розповідає про те, як вирівняти викривлену парадигму щодо себе, інших та життя. Автор зазначає, що книжка написана для зорієнтування у дорослому житті. Складовими цього компаса є 7 звичок. Перші три йдуть у частині "Приватна перемога" та стосуються самовладнання. Наступні три мають відношення до стосунків з іншими людьми та роботою в команді, тому існують під назвою "Публічна перемога". І про останню звичку Шон Кові пише у частині "Відновлення".
Книга наповнена історіями з життя автора або тих, кого він проінтерв'ював, містить більше 20 надихаючих цитат та питання, які допоможуть читачу ліпше дізнатися свої прицнипи життя.
Прочитаючи її, ви дізнаєтеся не тільки 7 корисних звичок, але й чому краще займати проактивну позицию, визначати цілі, упорядковувати пріоритети, думати про оточення, цінувати та взаємно прцювати з ним, а також як правильно самовідновлюватися.
Мені книжка сподобалася через просту мову написання та не менш якісний переклад. Книга дійсно може стати компасом у нелегких ситуаціях або слугувати натхненням за відсутності мотивації