22 марта 2021 г. 21:11

5 Одна подорож. Одна людина. Здатні змінити все на 360 градусів

Про любов, дружбу і вірність.

Одна подорож. Одна людина. Здатні змінити все на 360 градусів. Здатні ощасливити і змінити цілу сім'ю. Трохи неправильну, і нарешті щасливу сім'ю.

Ця книга починає свою розповідь про безвихідь та боротьбу матері за благополуччя і щастя своєї сім'ї, своїх дітей. Коли справи настільки погані, що вона ризикує усім, бере дітей і відправляється в далеку подорож на зустріч мрії своєї дитини.
Тільки от в додаток до подорожі вони отримують компаньйона, який несподівано для себе вирішує втекти від всіх проблем і заодно допомогти.

Це історія про пригоду. Несподівану і сповнену перешкод пригоду людей які потерпають від навалившихся на них проблем. Здається весь світ проти них.
Але чи зможуть вони вистояти і здобути довгоочікуване щастя? Яку роль зіграють в житті одного?

Книга дуже динамічна, сповнена пригод і сюжетних поворотів. Читається легко.
Є декілька пошлих вставок, які як на мене не дуже підходять цій книзі, але від цього вона аж ніяк гірше не стає. З них можна посміятися і забути.

Герої:
Сім'я та любов - головна складова цього роману.
Джесс Томас - мати-одиначка з двома дітьми, для яких настала довга чорна полоса.
Танзі - десятилітня дівчинка обдарована математичними здібностями.
Ніккі - "юний гот", підліток, якого травлять однолітки, і який власне навіть не є справжнім сином Джесс.
Нормана - їх слюнява, але вірна собака.
Вони у відчаї і ризикують на поїздку, яка при хороших обставинах могла б змінити їх життя хоч трохи на краще.

Їх шляхи випадково перетинаються з чоловіком - Едом Ніколасом, який волею долі пішов на авантюру їм допомогти.
Ще нещодавно успішний програміст із власною компанією, а зараз підозрюваний у шахрайстві бореться за свою свободу і правду.
Він і не підозрював як ця авантюра з допомогою Джесс вплине на його власне життя.

Ну і звісно за цією пригодою зав'язується любовна історія. І все б непогано, якби не сама подорож, якій властиво закінчуватися.

Які труднощі на своєму довгому шляху зустрічає ця дивна компанія?

Книга вчить почувати себе щасливими не дивлячись ні на що.
Рухатися тільки вперед. Вірити в себе і свої можливості. Не здаватися.

Книга - в якої є душа.

5/5.