Ih08

28 января 2021 г. 23:04

"Моліться без перестану, за все дякуйте. Така бо воля Божа щодо вас у Христі Ісусу".
(1 Солунян, 5,17)

Молитва, це духовна пожива кожної людини, християнина чи гехристиянина, бо молитвою підносимося до божих висот і лучимося з Богом, стаємо перед ним і кажемо йому все те, що в нашій душі радісне, чи що її болить, чи чогось вона потребує, чи за щось вона вдячна, чи прагне на мить бути понад землею.
Без молитви наша душа німа, холодна, а може бути й мертвою перед Богом, коли з ним, джерелом нашого життя-буття, не має вона зв'язку. Молитва - це наша дорога до Бога. У молитві Бога шукаємо, і знаходимо, за словами нашого Господа: "Кожний, хто просить, одержує; хто шукає, знаходить; хто стукає, тому відчинять". (Матчів 7, 8). Молитва, це наша поміч, наше світло, наше добро.
Є різні засоби для молитви, як і різні її способи. Одним із найпростіших засобів - це молитовник, в якому списані різні молитви, пера великих мужів молитви. Їх ми читаємо не тільки устами, а і думкою, і серцем, доповнюючи їх нашими переживаннями й почуваннями. Між ними є теж мо Це зміст кожного молитовника і його користь є незмірна.литви, які співаємо чи говоримо в християнській громаді - це молитви літургічні, молитви нашого освячення.