15 ноября 2020 г. 19:05

Саме завдяки цій книзі відбулось моє перше знайомство з нашумівшою й епатажною Іреною Карпою.

Раніше не цікавилась її творчістю взагалі, так як знала, що у своїх романах авторка вживає ненормативну лексику, описує сцени сексуального характеру, тому й не хотілось витрачати час на таку специфічну  літературу.

Побачивши новеньку книжечку Ірени Карпи, мені стало цікаво, що ж ховається за цим «товстунцем» під назвою «Добрі новини з Аральського моря».

Спочатку я знайшла в інтернеті 17 сторінок книги, й сама того не помічаючи вже смакувала кожним рядком.️

Інтрига дедалі зростала, а ознайомчий фрагмент підходив до кінця... Я й не зчулась, як мене захопили ці чотири різних історії. Було цікаво читати про кожну.

Жінки, які міряли про краще життя у Франції, зі своїми мріями й амбіціями, страхами й інтригами, зачаровували й не відпускали мене до останніх сторінок.

Чого варта лиш неймовірна атмосфера Парижу!

Тут є все: кохання й секс, феменізм й патріотизм, докори сумління й безжальні реалії великого міста, самотність й надія.

Та незважаючи на біль й розчарування головних героїнь, Ірена Карпа переконує нас, що все буде добре.

Щиро рекомендую й бажаю приємного читання!