Ih08

16 июля 2020 г. 16:30

Цей роман "Завіт Христа" розпочинається із розмови двох полководців: старшого по чину та молодшого. Молодший говорить до старшого по чину, а в цього старшого спізнаємо згідно Святого Письма саме Понтія Пилата, який присудив Ісуса, але вмиванням рук, - на розп'яття! Молодший по чину говорить, а вони пили напиток: ти настрашився в розмові того Назарянина, - бачу, що настрашився!!!
Дальше в романі зображена крамольна сцена: що учні Ісуса, щоб люди світу мали Надію, - викрали тіло мертве Свого Вчителя і Його спалили, прости, пробач мене, Господи!!! Зображено апостола Петра та його друзів-апостолів: як вони проводкою ризикували із тілом свого Вчителя!!!
Дальше в романі, - а це є по кусочках зображено фактично всюди: зображено наш час, а саме: розкопки в Єрусалимі, з Єрусалимського університету, де проводить розкопки відомий професор із археології, щоб дізнатися глибше історію про Ісуса Христа!!!
Згадується ядерні ракети...Хезболла!!! Це є наш час!!!
Згадується німецька поліція (шматочок): із хронологічними даними весь час!
Бібліотека згадується, по- моєму!!!
Роман є дуже сильний, тобто має свої сильні сторони: епоха Ісуса Христа є тепер, зараз дуже популярна! Проводяться археологічні дослідження там, в Єрусалимі та в інших місцях, - що, безперечно, вказують на те, що Ісус Христос був Реальною Історичною Особою!!! Наука, особливо, в наших часах робить великі кроки у пізнанні життя того часу, розвиток всіх наук причому йду в ногу, логічно та гармонійно із Вивченням Біблії!! Дізнаються цікаві дані вчені-археологи, та й не тільки!!! Це є, думаю, невичерпна Скарбниця для Відкриттів і Дослідження Життя Епохи Ісуса Христа!!!
Хотілося мені особисто, - щоб роман цей був би більше мав опис Життя Епохи Ісуса Христа!!!
І, головне, - автор роману може, в деякій мірі, і то Сильно: Образити Почуття і Захитати Віру Віруючих людей, пробачте за деяку так тавтологію!!!
Роман, думаю, - ороригінальний, знаючий: я так думаю, що автор був на Близькому Сході, в Єрусалимі!!!
Написаний роман в стилі сучасних зарубіжних авторів!!! Щось типу Коельйо!!!
Раджу переглянути його, принаймні!!! А, може, і прочитати?!