Kate_hamster

27 октября 2019 г. 16:33

5 Книжка захопила і не відпускала!

Чудова книжка! Я просто не могла відірватися! Паралельно з нею почала читати декілька інших книг, але у результаті усі їх відкинула і сконцентрувалася на цій. Це було не перше знацомство з Карпою, років 6-7 тому я намагалася прочитати якусь з її перших книг, та мені взагалі не сподобалося. "Добрі новини" - другий шанс її творчості, і я залишилася просто у захваті.

Мені дуже сподобалася кліьцева композиція - книга починається та закінчується майже у той самий момент і весь розвиток подій йде навколо того, як чотири героїні потрапили у цей часовий відрізок початку/кінця. До речі, героїні різні, психологічні образи добре виписані, і що мені сподобалося - вони усі у результаті зустрічають одна одну і проводять більше чи меньше часу разом.

Дуже цікаво було спостерігати як характери героїнь змінюються та як вони працюють зі своїми внутрішніми та зовнішніми демонами. До того ж, було декілька моментів, коли думаєшь, що все зрозуміло, але потім бац, з'являється нова інформація і картинка повністю змінюється. Едине, що трішки засмутило - розв'язка. Кінець у Карпи вийшов ну дуже відкритий по майже усіх історіях, не вистачило якоїсь завершенності. Та у цілому мені усе сподобалось.