Nina_M

23 декабря 2018 г. 19:18

Не ворушіть минуле, не шукайте проблем на свою голову! Саме в цьому переконує автор книги (а я і раніше це знала).
Несподівані знахідки в "найлітературнішому" місті України, дивне переплетення реального та паралельного світів (хоч містики хотілося більше) - на цьому тлі розгортається історія Андрія Багрія, студента Львівського політеха, колекціонера старожитностей, чуйної людини, яка багато бачила у свої 20 років. Він має власну таємницю, ціна якої - життя матері. Він поневіряється з однієї квартири на іншу, доки не потрапляє до старої ворожки, що теж має свої таємниці. Дивовижно, але саме їх уже знає наш герой. І це ще тільки початок.
Загалом книга зовсім не схожа на дебютний роман - дуже рівна, без "прохідних місць". Лише фінал видався дещо змазаним.
Я щиро вдячна авторові не лише за книгу, але й за те, що нагадав мені чудову подорож до Львова, блукання містом та відвідини Личаківського кладовища.
Для тех, кто читает на русском

Не ворошите прошлое, не ищите проблем на свою голову! Именно в этом убеждает автор книги (а я и раньше это знала).
Неожиданные находки в "самом литературном" городе Украины, странное переплетение реального и параллельного миров (хотя мистики хотелось больше) - на этом фоне разворачивается история Андрея Багрия, студента Львовского политеха, коллекционера древностей, отзывчивого человека, который много видел в свои 20 лет. У него есть своя тайна, цена которой - жизнь матери. Он скитается с одной квартиры на другую, пока не попадает к старой гадалке, у которой тоже есть свои тайны. Удивительно, но именно их уже знает наш герой. И это еще только начало.
В общем книга совсем не похожа на дебютный роман - очень ровная, без "проходных мест". Только финал показался несколько смазанным.
Я искренне благодарна автору не только за книгу, но и за то, что напомнил мне чудесное путешествие во Львов, блуждания по городу и посещение Лычаковского кладбища.

Книга прочитана в рамках игры "ТТТ". 2018, Тур 3. Тема: Сучасна українська література. Найкраще.
Щиро вдячна за пораду тобі, lyuda_radon ! Ця книга рятувала мене цього тижня від реальності життя.

Маю надію що все добре. )
Рада що книжка сподобалась. Нічого надзвичайного, але загадки то гарний відпочинок.

Усе буде добре)))
Саме такі книги й допомагають забути про реальність й потрапити в інший світ))