4,7

Авторка цієї книжки, як і кожен з нас, любить гарно відпочити. Її взірцева відпустка — це можливість влаштуватися під пальмою на теплому узбережжі, гортаючи мудрі книжки про міфи, сни та прадавні…
Серия: exceptis excipiendis
Издательство: Факт

fotoluksa

11 сентября 2017 г. 00:02

2.5

ковдра сновиди накриває нас з головою і відправляє у місто-примару, якого немає, але воно може існувати десь там у далеких високих горах, але може вмить щезнути, тому треба бути уважним до тої ковдри.

...це місто йому примарилось, але там усі ці дурниці нічого не важили. Там він нікому нічого не завинив. Там він міг би, нарешті, бути собою. Якщо це був сон, то він згоден проспати решту життя.

як це мені знайомо, та і кожному сновидцю! як часто сниться такий, так би мовити, сюжет, що ну ніяк не можеш відірватись, а приривається, звісно, на самому цікавому! то що, може і зобі сплести таку ковдру, накритися нею і прямо до того міста?

ISBN: 966-359-061-0

Год издания: 2005

Язык: Украинский

fotoluksa

11 сентября 2017 г. 00:02

2.5

29 апреля 2015 г. 16:58

Книга попала мне в руки в книжном магазине Львова - я просто увидела ее на полке, такую маленькую, почти незаметную. Аннотация заинтересовала, поэтому я и купила ее. Попыток прочитать было ровно три, и третья стала решающей. Все, кто хочет прочитать действительно стоящее современное украинское фэнтези - эта книга просто незаменима на вашей полке. К тому же, время, выделенное на ее прочтение, будет проведено качественно и с удовольствием.

Подборки