Как ходить в музей. Советы о том, как сделать посещение по-настоящему запоминающимся

Йохан Идема

10 января 2021 г. 12:48

5 Я неправильно ходила до музеїв. А ви?

13 сентября 2021 г. 21:20

5 Про музеї і емоції

Понеділок чудовий день, щоб сходити до музею. Як і вівторок. І середа. І четвер. Ой, та добре. Будь-який день тижня - це гарна ідея, щоб піти в  музей. Ранок те що треба, або вечір,  чи навіть ніч. Не стримуйте себе, хто знає які секрети модна відкрити.

Загалом мені хотілося почати допис зі слів, що я була в музеї чи в художній галереї досить давно. Але тут таке діло, що це в мене пам'ять трохи  дірява, і просто забула, що була в музеї влітку. А не тоді, коли я думала (хммм, на хвилинку, я думала, що востаннє була десь років 5 тому. Хммммм). Все. Короткий (не дуже) відступ завершено. Тепер про книгу.

"Як ходити до музею" Йохан Ідема - це невеличкий нон-фікшик про те, як "правильно" ходити в музеї. 32 поради про музеї, емоції, враження, тіні на стінах, білий куб, ваших дітей та сенсорику.…

24 марта 2022 г. 19:19

Я неправильно ходила до музеїв. А ви? Знаю скільки людей не любить ходити по музеях, особливо через суху історію, нудних екскурсоводів. Та не бачать сенсу туди ходити маючи досвід відвідування наших музеїв та виставок. Але думаю що після книги Йохан Ідема, «Як ходити до музею» ви зміните свою думку. В книжці 32 поради про те, як взаємодіями з мистецтвом. Автор ламає старі стереотипи про відвідини та перебування у музеях. Відкриває нові емоції, та показує як зробити ваш візит насиченим та незабутнім.