3,7

Хто не мріяв про справжнє кохання?

А ще й таке, що саме знайшлося, саме прийшло й оселилося? Хіба мало з нас, сидячи вдома, на самоті, тихенько молилися про своє, нехай навіть маленьке, але…
Серия: Теплі історії
Издательство: Брайт Букс

GraceMime

8 августа 2016 г. 18:31

3 Так не буває

В моєму колективі побутує жарт, що існує три професії-діагнози: лікар (нема здорових, є недообстежені), прокурор (всі в чомусь винні, треба тільки це доказати) і вчитель (я все знаю краще, тому мушу кожного учити, навіть лікаря медицини, а прокура - юриспруденції). Але як каже Елеонора Чайка:

Робота в нашому дружному колективі нагадує роботу водолоза в акваріумі з піраньями чи крокодилами. Не знаю навіть, як сказати краще. Але я справляюсь.

Ой, це був ліричний відступ... Учителька хімії однієї з київських шкіл Юлія Смаль розповідає нам історію своєї колеги Елеонори Чайки ;) Наївна і позитивна оповідь про тридцятирічну жінку, що не покладаючи рук трудиться на педагогічній ниві й прагне свого маленького, омріяного, такого простого і банально-затишного, але справжнього щастя. На початку…

ISBN: 978-966-2665-71-0

Год издания: 2016

Язык: Украинский

Количество страниц: 144
Иллюстрации: Нет иллюстраций
Формат: 60x90/16 (145х215 мм)
Переплет: Мягкий

GraceMime

8 августа 2016 г. 18:31

3 Так не буває

24 апреля 2016 г. 19:54

4 Історія кохання для дівчат

Рекомендую читати цю книжку у вечері після напруженого дня. Ти переключаєшся на світ де все можливо. І бюрократичні процедури для тебе не перешкода. І саме головне, кар'єра ніколи не замінить сімейного затишку. Я думаю, що одним реченням можна охарактеризувати книжку: "Історія про вчительку, яка створила сім'ю та сімейний затишок, а потім знайшла своє кохання."

От ти, ідеш така вся самотня, навіть каву в картонному стаканчику п'єш, значить, дома каву тобі зварити нікому, і це означає, що там у тебе нікого нема.