3,9

Телеформат має професійні межі, які не дозволяють авторам розлого висловлювати свої відверті погляди на події та людей так, як у книзі. Ольга Фреймут вдалася до художньої прози, аби уникнути…
Издательство: Наш Формат

12 декабря 2018 г. 14:05

«А я відчувала, що болить» Написано так легко і гарно. Ніби посиділа за філіжанкою кави у центрі Львова з Олею і вона відкрила мені свої спогади, секрети, мрії, поділилась враженнями і власним досвідом. Дуже щиро і відкрито. Проковтнула її історії за декілька годин. «Коли казкова принцеса виходить заміж - її історія закінчується». Сподіваюсь, історія Ольги не закінчиться, і вона стане «королевою», яку будуть поважати і пам’ятати в майбутньому.

Ця ілюстрована художніми фотографіями й малюнками книга є містифікованою біографією, літературним щоденником. До нього ввійшли два ексклюзивних інтерв’ю, есе, які авторка писала в перервах між телезйомками свого інспекторського проекту під час подорожі Західною Україною. За задумом Фреймут, ця книжка — більш ніж мандрівник або щоденник нотаток. До вашої уваги — неcподівані візії міської культури, готелів, ресторанів, кав’ярень і майже візіонерські розповіді про зачаєних духів міста.

Год издания: 2015

Язык: Украинский

Книга була представлена ​​в рамках ХХІІ міжнародного книжкового "Форуму видавців" 12 вересня 2015 року у Львові.

Кураторы

12 декабря 2018 г. 14:05

2 февраля 2017 г. 11:24

5 Смак кави

7 місяців тому повернулася з Туреччини, повірте , тривале перебування за кордоном активує на рівні ДНК невимовну жагу до всього рідного, українського))). Почала слухати пісні у виконанні Христини Соловій. А тут ще й книга Фреймут, презентацію, якої я пропустила, а от тільки через півтора року відкрила для себе цей фоліант. Місце для читання : київській філіал Lviv handmade chocolate на бульварі Шевченка. Супроводжуючі аксесуари: кава з цінамоном . Висновок: все те що в мене роїлося в голові напротязі мого свідомого життя - систематизоване і розкладено по поличкам в цій книзі. Ба більше того - це систематизація думок більшості моїх подруг. Найбільше, що запамяталось - це про наше про жіноче -: " Я вперто вбираюся в дороге та модне, у мене такий оберіг - щоб всякі недочоловіки у стоптаних…