Кого найбільше чекають малюки на Новий рік? Звичайно ж, діда Мороза, який принесе довгоочікуваний подарунок під ялинку. З книгою "Дід Мороз у різних країнах" у вашого малюка з'явиться можливість…
Издательство: Ранок

7 января 2014 г. 00:00

Невеличка книжка про головного героя новорічних свят. Який він у різних країнах, як його звуть, як він одягається, пересувається та доставляє подарунки, хто йому допомагає - це те, про що ви можете дізнатися з цієї книжки. Великі яскраві ілюстрації, зрозумілий для дітей текст. Дуже б рекомендувала прочитати дітям! Хочаб для того, щоб вони зрозуміли, що Санта Клаус це не український новорічний дідуган :)

ISBN: 978-966-745-465-4

Год издания: 2012