3,7

Якби можна було робити так, як слід, то назва цієї книжки мала б звучати так само, як і прізвище автора: Таня Малярчук "Таня Малярчук". Бо легше не заважати на те, що Таня народилася в…
Серия: "Агресивна бібліофілія"
Издательство: "Лілея-НВ"

Marmosik

Експерт? Ну-ну..... Книголюб, кавоман та кицюнелюб

20 марта 2015 г. 10:51

Хоч моя рецензія і буде першою на цю книжку, але прислухатися до неї не раджу, вона доволі суб'єктивна. Люблю творчість Тані з першого прочитаного рядка. Наші емоційні настрої знаходяться на одній хвилі, тому я просто поринаю в її твори, в цей іноді незрозумілий або занадто переплутаний потік свідомості. Не знаю як можна описати відчуття, переживання, смуток за чимось не здійсненним, і ти що пішло назавжди. Як можна описати те, що відчуваєш серцем і кожним нервом та аксоном свого тіла. Як можна описати, те що бачив, чого торкався, чогось подібного, що було в твоєму житті. Припускаю, що багатьом ця книга не сподобається, і будуть на мене буркотіти за гарну оцінку та відгук, тому й попереджаю, що я стаю Танею під час читання, і розумію та проживаю кожну зустріч, кожне почуття.

Скажи:…

ISBN: 966-688-083-1