30 июня 2019 г. 10:44

4.5 Маргаритко моя Квітко

10 хвилин тому я прочитала цю чудову книгу.І вона мені неймовірно сподобалась....Лише як би не несподіваний кінець,який вибив мене з колії.Було багато незакритих запитань.Наприклад:чи буде надалі мама Маргарити буде Максом?Чи полетить вона до Шотландії з татом Маргарити? Ну що ж тепер повернемся до рецензії. Це захоплююча історія про життя Закмайєр Маргарити.У її сім'ї ще спочатку історії була зайва вага..Але після зустрічі випускників,мама кардинально змінила своє життя.А тим часом Маргарита не може оприлілитись між Гінцелем і Флоріаном. Зміни життя мами дівчини не влаштовували тата і Гансика через що були сварки і скандали це все не дуже добре закінчилось. Про це і багато іншого є у цій книзі.Так що якщо ви ще вагаєтесь чи читати вам цю книгу,то я з впененістю кажу вам так!

31 августа 2020 г. 13:12

5 Легко и ненавязчиво о разных проблемах

Чудесная книга! С первых страниц привязываешься к семейству Закмайеров, а их проблемы начинают беспокоить больше собственных. Здесь можно посмеяться, в чем-то узнать себя, или неожиданно получить небольшой жизненный урок.

15 января 2023 г. 21:38

5 Спойлер

Мне очень понравилась эта книга. Она очень  познавательная и мотивирующая .Советую всем прочитать. Отдельные моменты просто бомба. Сразу предупрежу, что читать долго, но интересно.