7 сентября 2023 г. 20:03

3.5 Ну... Непогано, справді

Знаєте, після прочитання книги, я не знала, що писати у відгуку. Зазвичай, дочитавши книгу, я вже приблизно розумію, про що хочу розповісти, які емоції відчуваю, але не цього разу. Книга після себе нічого не залишила, і, здається, я б нічого не втратила, якби не прочитала її, бо я не її цільова аудиторія, принаймні, зараз.

Там були смішні моменти, в деяких почуттях і діях героїні я навіть знайшла схожість із собою, бо Бріджит — це дійсно уособлення дівчат і жінок, як мені здається, будь-якого віку. Бо всі ми час від часу робимо неправильні вчинки, потрапляємо в безглузді ситуації, хвилюємося через сприйняття нас іншими людьми і через їхню думку, навіть розуміючи, що воно того не варте. Це книга про життя, навряд чи ви знайдете у ній щось нове. Принаймні, я не знайшла. Але вам варто її прочитати, якщо ви з Бріджит дуже схожі і вам здається, що це погано, бо це не так. Якою б ви не були, завжди знайдуться люди, яким ви подобаєтеся такою, якою ви є. І якщо ви в цьому не впевнені, ця книга для вас.

Дуже легка і весела історія, у той же час може зачепити своєю життєвістю. Це гарна книга, і я це визнаю, просто прочитала я її не в той час. Напевно, треба було раніше або вже пізніше)

P. S. Я вирішила подивитися фільм, і маю вам сказати, що він мені дуже сподобався. Всім раджу)