2 апреля 2012 г. 14:00

Ця книжка - це історія виживання серед зомбі, корисні поради та настільна книга серед вашого табору.

Я читала російський переклад книги від якого була не в захваті. Знайшла на англійській.
В самій книзі дуже багато ілюстрацій, що підкріплюють текст.

Хоча і вони є дуже примітивними, але яскраво відображали події.
1f96a6f2cba1.jpgb053c23b55bf.jpg
Спочатку здавалось, що я читаю підручник з біології чи зоології з школи.
Все доступно роз’яснено, продемонстровані всі відчуття, порівняно із системою людини.
Особливо смішним було про шосте відчуття:

Историческое исследование, вкупе с лабораторными и полевыми наблюдениями, показало, что ходячие мертвецы были известны тем, что могли напасть, даже если все их органы чувств были повреждены, или же насквозь прогнили и разложились. Означает ли это, что у зомби есть шестое чувство? Возможно. Живые люди используют менее 5 процентов способностей своего мозга. Вполне вероятно, что вирус может возбуждать еще какие-то способности к ощущению мира, забытые нами в процессе эволюции. Эта теория - одна из наиболее горячо обсуждаемых в теме о войне с нежитью. Но пока что, ни одна из сторон еще не нашла достаточно научного доказательства своей правоты.

Та про статевий акт:

Нет информационно-исторических, экспериментальных или любых других сообщений касательно результатов половых сношений с неживыми субъектами, однако, как уже отмечалось ранее, природа Соланума предполагает высокую опасность заражения. Предупреждение против подобного акта были бы бесполезны, поскольку люди, которые настолько ненормальны, чтобы это попробовать не будут заботиться о своей безопасности

Чого я не знала (або не могла догадатись), але почерпнула:
1 – зомбі не дихають, їм не потрібен кисень
2 – зомбі згнивають через 3-5 років.
3 – у зомбі є шосте відчуття
4 – зомбі не вміють стрибати
5 – кислота може знищити зомбі
0ce0c918e277.jpg
6 – доспіхи, кольчуга дуже допоможуть від укусів
7c86029f8eb4.jpg
7 - Облягаючий одяг та коротка стрижка також спасають життя
4bf721985cfd.jpg

Рекомендую почитати, щоб почерпнути як наставляти на шлях істини героїв різноманітних фільмів чи серіалів.