Школа призраков и привидений Малютки Волка

Иан Уайброу

4,1

В Страшном лесу, Зверином графстве открывается Школа привидений. Распоряжается там всем Малютка Волк. Ворон Пострел дает уроки по шитью костюмов привидений, а в свободное время показывает фигуры высшего пилотажа. А главная задача учителей и учеников — ужасно веселиться и страшно смешить окружающих.
Цикл: Малютка Волк, книга №3

26 января 2021 г. 13:11

Малий Вовчик - це легендарний персонаж дитячих книжок. Ну принаймні для мене:). Малий Вовчик - то єдиний вовк, який не хоче причиняти зла іншим. Це найнеймовірніший вовчик у цілому світі, і наймилосердніший теж. То один із моїх найулюбленіших персонажів дитячих казок, я навіть пам’ятаю, як я полюбляв читати книжки про нього. Та і зараз я теж люблю його читати️ ⠀ Короткий опис подій: Після декількох невдалих спроб створити свою ідеальну школу звірів Малий Вовчик натрапляє на одну цікаву думку: «А що як створити школу з привидами? Це було б чудово, хоча й страшно, але як класно!». Але чомусь усе пішло не по плану. Чому? ⠀ Персонажі у книзі смішні, кмітливі та дотепні). Я навіть улюблений момент вибрати не можу, бо всі були надзвичайно круті!

Форма: повесть

Оригинальное название: Little Wolf`s Haunted Hall for Small Horrors

Дата написания: 1988

Первая публикация: 2006

Перевод: Мария Крисань

Язык: Русский (в оригинале Английский)

26 января 2021 г. 13:11

29 мая 2013 г. 19:23

Книжка чудова, все в стилі попередніх книг про Вовчика. Хоча і цю книгу переклала інша людина але книга від того не стала гіршою, правда Вовчик вивчив слово "блін" і це не сильно гарно для маленьких читачів.