4 сентября 2023 г. 22:57

Мій улюблений твір автора. Хоча фабула і не відрізняється якоюсь оригінальністю і дуже сильно схожа на "Страждання молодого Вертера", проте тут Коцюбинський - як на мене - наймайстерніше і найгарніше зміг залізти в голову головного героя і показати його думки з-поміж інших творів. Те, як показано поступовий перехід головного героя від простої цікавості до вже абсолютно хворої залежності на грані любові і ненависті і ці протилежності в його відношенні до дівчини, коли він кутає - як він говорить - ці противні ноги, і в той же момент відноситься до неї як до своєї дитини просто 10/10

Форма: рассказ

Оригинальное название: Дебют