3,2

У «Дитинстві» Ю. Яновський змальовує дореволюційну дійс­ність. Новела сповнена описів степових просторів, народних зви­чаїв, пісень і дихає красою життя.

BonesChapatti

6 марта 2019 г. 11:44

5 Людина і природа

"Дитинство" - особливо цікава новела для мене, адже події в творі відбуваються поблизу Очакова, Кінбурнської коси. Люблю цей край, його населяють незвичайні люди. Як тонко Яновський передає порухи людської душі, невід'ємної від навколишньої природи. Степ, море, безліч цілющих ароматних трав створюють невимовно прекрасну атмосферу, що неможливо забути. Читаючи "Дитинство" в березні, відчула тепло літа на півдні України. Фантастично! Легко, просто, разюче від майстра пера Юрія Яновського.

Форма: новелла

BonesChapatti