4,1

Ця казка дуже-дуже цікава і повчальна. У ній розповідається про дівчинку Алю, яка завжди недороблювала свої справи і потрапила до країни Недоладії. Це країна, в якій ніколи нічого не дороблюється. Герої казки, названі такими іменами, які починаються на Недо-, тому що вони недоробляли справи. Жителі цієї країни називаються недоладяни. І тільки один герой доводить справи до кінця. Це – Кат. Він відрубує голови героям, яких приводить злий, недобрий Перший недорадник. У кінці цієї повісті-казки Аля повертається додому, але в неї є список, до кого б вона мала завітати, попередити інших, щоб вони не потрапили до країни Недоладії. І питає авторка…

29 января 2023 г. 21:10

Доволі невелика дитяча повість про пригоди дівчинки яка опинилась в казковому світі. Це історія з чітким моральним посилом – треба доводити свої справи до кінця. Так дівчинка на ім'я – Аля (Галя) ніколи не доводили свої справи до кінця за це була відправлена злим карликом до країни Недоладії де мешкають всі недороблені речі. Пройшовши через низку пригод, дівчинка навчилась доводити справи до кінця.

Легка повість яку можна читати дітям.

Форма: повесть

Первая публикация: 1989

Язык: Украинский

29 января 2023 г. 21:10

Легка повість яку можна читати дітям.

Galarina

28 февраля 2018 г. 18:36

Невеличка повчальна казка про дівчинку Алю, яка ніколи нічого не дороблювала. І от коли вона не доробила свою соту справу (недовишивала рушничок бабусі на подарунок) її забрав карлик Недочеревик до країни Недоладії. Все в цій країні було з дефекти - недомальоване, недошите, недороблене та й взагалі недолуге. Правив країною Недороль, до якого мусили звертатися "Ваша Недоречність" та фактично вся влада була у першого недорадника - гвардійця без голови. Щоб потрапити додому Аля повинна виконати інструкцію з чарівної книги. У казці дуже багато нових слів, створених із префіксом недо. Трохи не сподобалась жорстокість, а саме відрубування голів, а так досить непогана казка.

Прочитано в рамках игры Школьная вселенная