Больше историй

19 марта 2015 г. 11:06

З днем народження, Ліно! Ліні Василівні 19 березня 2015 року - 85!!!

Стаття
Ще в школі пані Ліна стала тією поетесою, твори якоі прищепили мені любов до культури і літератури. Тоді ж написала я вперше статтю до дня народження Ліни Василівни, що була надрукована в кримській газеті. Потім було методичне об'єднання вчителів-мовників у місті Феодосія, де, на моє щастя, мені випала нагода, знов розповісти про свою любов у літературі, і де я читала уривок з поеми ''Маруся Чурай''.
картинка likasladkovskaya

Я теж у школі писала статтю в газету про Ліну Василівну. Її поезія залишає яскравий слід у душі. Вже більше 10 років мрію про книгу)

А Ви з якого міста? Коли в Києві жила, то бачила на Петрівці багато цих книжок, при чому не так дорого. Але все вірила, що наступного разу обов'язково куплю, тому в мене крім ''Берестечка'' нема книг Ліни Василівни, на жаль.

Теж бачила на Петрівці цю книжку. Років 5 тому пожаліла 80 грн. Тепер жалію, що пожаліла...
Чоловік колись роздрукував мені мої улюблені Лінині вірші, тож маю маленьку особливу збірочку. А цю книгу маю в djvu, інколи почитую. Та це зовсім не те.