15 августа 2018 г. 09:59

Чорно-білий коктейль в якому намішано жителів Трутвілю й Бермінгему, з нотками війни, розчарувань, щіпкою радості та післясмаком надій.

Книга не важка, хочу в деякі моменти страх проникає в душу. Ти співчуваєш цієї нерівності та приниженню. Підтримуєш сміливих білих, та подумки мрієш аби в них нічого не сталося.

Це болючі спогади престарілої місіс Тредґуд. Книга, після якої йде обертом голова, наче від алкоголю. Бо там стільки діючих героїв, що я розгубилася. Спочатку не намагалася запам’ятати всіх, потім виділила найбільш важливих.

Якщо хочете більше дізнатися про життя афроамериканців в Америці до встановлення рівноправних відносин - рекомендую!

Доречі, українській переклад дуже сподобався!

10 чорничних пирогів із 10!

Кумедно, коли в дитинстві гадаєш, що час ніколи не спливе, а коли тобі стукає двадцять, час летить, наче ти в швидкому потязі до Мемфіса

Одного дня я була маленькою дівчинкою, а наступного - уже доросла жінка

Як не виглядай, а завжди знайдеться хтось, для кого ти будеш найгарнішою людиною в світі

Якби добрі побажання були десятидоларовими банкнотами, він покинув би місто багатієм

А він каже, що моя зачіска схожа на козяче вимя з напнутою на нього сіткою від мух... А потім на нашу річницю тягне мене до Бірмінгема в ресторан італьйської кухні, коли знає, що я на дієті... Чоловіки! Без них не можна, і з ними ніяк!