olvo2

23 апреля 2011 г. 04:08

Класична iсторiя української літератури - одруженню закоханій парі Уляни та Олексія на перешкоді стає мати Уляни, яка бажає дочці кращої долі. Вона вважає, що краща доля буде Уляні тільки тоді, коли вона одружеться з дурним, але багатим Стецьком, а не коли піде за кріпака Олексія.
Події цієї п'єси розгортаються цікаво та колоритно, дуже гарно зображено традицїї українського сватання, кумедно виставлене легка віра простих людей у все незнайоме, заграничне або магічне.
Це свого рода казка для дорослих, але це також історія українського народу, його обичаї - те, що повинні знати всі.

Сделала профиль для автора... А то как-то нехорошо :) Такие замечательные произведения и пустой профиль! :)

Спасибо большое! Это вообще моя первая книжка, добавленная на сайт, теперь буду иметь в виду, что если что, нужно еще и страничку автора делать.
Я с удовольствием почитала его биографию. Всегда такое особенно интересно читать, когда уже знаком с его произведением/произведениями.
А мы с ним разделяем особую любовь к театру!...

Нет-нет! :)) Совершенно необязательно делать страничку автора! Просто очень он уж сиротливо смотрелся, вот я и решила привести его профиль в порядок :)

У замечатльного автора должна быть своя страничка обязательно! :) Спасибо еще раз!