19 июля 2018 г. 10:28

4 Купите, она действительно смешная

«Зачем ты живешь? Для чего? В этом, наверно и заключается часть смысла жизни: постоянно ставить перед собой этот вопрос и пробовать находить на него ответ, и как только от начинает проявляться и укрепляться в тебе- спрашивать вновь!»

Так вийшло, що цю книжку, я придбав випадково, бо не було тієї,що я хотів. Пізніше, в день придбання, дізнався, що сьогодні День Народження Олега Сенцова. «Совпадєніє? Нє думаю.»(с)

Про Сенцова зараз багато пишуть, говорять. Я не знав як до нього відноситись, бо не знав, що він за людина. Але завдяки цій книзі, я частково відповів для себе на це питання. У обгортку смішного тут загорнуті роздуми про глибоке і вічне: релігія, кохання, жінки, політика, наркотики. Вустами головного героя до нас говорить сам Олег, і показує нам свою точку зору на ці теми. Із більшістю думок я погоджуюсь і розділяю погляди Сенцова. В решті - решт, я думаю, що такий роман не могла написати погана людина. Тому зараз знаходжусь під враженням від його роздумів.

Книжка дійсно смішна, стиль автора, місцями, нагадує стиль Джерома К. Джерома. Хоч сюжет і тягнеться доволі кволо, але ліричні відступи по своєму вражають. Я готовий пробачити Олегу затягнуту історію, за одну лише главу про Дядю - дуже яскравого і сочного персонажа. Сюжет одразу чіпляє, бо кожен думав про те, щоб він загадав, якби знав, що його, будя- яке, бажання збудеться. Один із героїв загадав поле коноплі, інший вагон алмазів, а третій щоб йому ніколи не брехали. І у кожного бажання були цікав енні наслідки, не буду спойлерити.

Книжку однозначну раджу всім і ставлю 9 Джеромів із 10.

«Человек рожден, чтобы быть свободным- это главное. Никто и ничто не вправе лишать его свободы. Она дороже всего и, естестенно, дороже жизни. Но это не значит, что человек не может пожертвовать своей свободой во имя чего- то или кого- то, и имя этой жертвы- любовь…»

#FreeSentsov