23 июня 2018 г. 09:16

4 Три друга, три дороги, три бажання.

Кожна людина думає. Хтось більше, хтось менше, хтось у правильному напрямку, хтось у будь-якому.

От місяць я не могла дотягнутися до цієї книги. Принесла додому – заглядаю, але не відчуваю натхнення до прочитання. От було в мене бачення, що там цілковита політика. Цілковитий – важкий твір на тему – як вижити в цьому суспільстві.
От навіть дала на відпочинок знайомій (вони літали в Туреччину )– цю книгу – і при поверненні, вона порадила читати на самоті. Не кажучи, що легко читається.
І от нарешті, дійшли в мене руки.

Зовні він був герой, аполлончик, всередині ж був - цілковите лайно в міксері, але сміх видавав його сутність.

Книга розповідає про трьох друзів і три їх бажання. Розповідає, як в житті буває, коли збувається твоє бажання. А ще – про тваринний інстинкт - тих, хто опиняється поруч.
Події розгортаються в Африці. І три пацани: Джиммі, Біллі і Джеббс – знайомляться з двома дівчатами, що згодом затягує в сюжетні перипетії.
Шукайте подвійний підтекст - і ви його знайдете.
Завдяки даній книзі я задумалася, а щоб загадала сама?!? Як кажуть – будьте обережні з вашими бажаннями, бо вони можуть збуватися. :))))
Читається напрочуд легко і справді затягує. Для того, щоб зрозуміти - яке ж бажання героїв принесе таке омріяне щастя???? І чи принесе його взагалі?!?

Ну, а якщо ти говориш правду, то це зовсім не означає, що ти маєш рацію, крім правди ж є ще і справедливість, подумай про це.

П.С. Краще Сєнцова, може сказати лише Сєнцов:

Людина народжена, щоб бути вільною, - це головне. Ніхто і ніщо не має права позбавляти її волі. Вона дорожча за все і, природно, дорожча за життя.