14 февраля 2018 г. 17:41

Десять років... здається це ніщо в порівнянні з життям. Однак десять років описаних у книзі - це ї є життя. Щасливе мирне дитинство маленької дівчинки в один момент перевернула війна. Страшна війна в країні, війна між двома націями однієї країни, а що настрашніше, війна між донедавна близькими людьми та сусідами.
Читаючи книгу, я наче занурювалася в життя людей і була безпосереднім учасником даних подій. Невимушена, щира мова дівчинки поступово перейшла на більш професійний рівень.
Щоденники настільки затягують у свій світ, що мимоволі опиняєшся поряд з героїнею, проходиш разом із нею нелегкі періоди її життя, дорослішання та становлення як особистості.
Попри страшні описи подій військового характеру, авторка показала нам деякі аспекти традицій народу, а також розкрила менталітет чеченців.
Зазвичай, читаючи щоденники, відчуваєш ніби безсовісно вліз у чиєсь особисте життя, у цій же книзі склалося враження, що авторка сама ласкаво запросила нас на гостину і щиро та відкрито повідала нам про свої відчуття та переживання, про свій світ...