31 января 2018 г. 19:10

0 Алла Рогашко "Осіннє Рондо місячної ночі"

Книга про події, які відбуваєються в моєму улюбеному місці, в якому я ніколи ще, на жаль, не була.

Така собі казка для дорослих, в яку поринаєш з головою з перших сторінок. Історія, яка затягує і не відпускає і здається, що магія книги проривається і в твоє життя.

Кохання, яке живе на протязі століть і душі, які віднаходять один одного через сотні років. І хоча кінцівка передбачувана, але це не відштовхує, а навіть навпаки затягує далі.

Дві історії переплітаються на сторінках книги. Одна родом з 19 століття, інша з 21го. Перша, про дівчину Софію, яка народилася і живе в сім'ї аристократів і хлопця Степана - бідного, але розумного. Їм ніколи не бути разом, адже вона багата, а він бідний. Її батьки ніколи не дозволять жити цьому коханню. Їхні тіла помирають, але душі кохають і шукають одне одного. І все ж знаходять в наші часи.Любі щоночі сниться ВІН і вона вирушає у Львів на ЙОГО пошуки. І на диво знаходить.

Легка книга, яка заставляє повірити, що " життя - це суцільне диво. Щодня воно приголомшує несподіванками, розкриває нові таємниці й доводить: МОЖЛИВО ВСЕ!"