4 ноября 2017 г. 01:16

5 Купувала сестрі в подарунок, а в результаті залишила собі.

В мене гарні спогади про дитинство - старі книги в картинках про світ, звичаї, їжу, традиції, одяг… але для сучасних дітей ті книги – пережиток часу, старий папір, та й ще й запах(!!!) минулого. То ж коли я прийшла до книгарні (зі спеціальним, так би мовити, замовленням), була щиро здивована «Картами». Моє «старе» дитинство в новому амплуа, та ще й кольорове!
Під шквалом емоцій купила і «замовлене» і Карти. І не прогадала. В будь-якому випадку із собою. В Карти закохалася. В перший ж вечір почала розглядати, пищати, як маленька дівчинка, адже захоплює! Ти ніби мандруєш в світ такого далекого і такого відчайдушно простого. Ось вам і Україна, і Арктика і Нова Зеландія! А разом з тим і про костюми, і про їжу та факти.
Була щиро здивована, що світу прийшлось зачекати добрих 30 років аби знову створити незабутні книги для дітей та дорослих, якими будуть користуватись, до яких будуть звертатися та які будуть читати малі діти та дорослі. І хоч для мене зовсім не оригінальна ідея, але відірватися від такої краси не спроможна.