kallisto_kyiv

14 августа 2017 г. 20:26

Хотілося послухати щось нове, скачала ось цю книгу у виконанні чудового Ігоря Князєва. Такий собі динамічний малореалістичний бойовик, але мені сподобалось. Жаль, вона не екранізована, я прямо бачила ці всі сцени, як вороги біжать навтьоки, і сексапільна Роска у формі, яка туго обтягує її груди сексапільно, дістає пістолет, а навколо літають однодоларові банкноти.

Все тут по закону жанру: злодії такі злодійкуваті, місцями жорстокі, швидкі, ну прямо ніндзя; хороші герої такі хороші, сміливі і розумні, прямо бездоганні. Постійно виринають всякі неочікувані перешкоди, які Річер долає не змигнувши оком. Все він може продумати і все передбачити, швидкість його думки вражає, він красивий до неможливості і його сексуальна невтомність нагадує дешевий жіночий романчик, де герої кохаються всю ніч невтомно в карколомних позах і з шаленою пристрастю, а потім, наче так і треба, ідуть на роботу.

Загалом мені сподобалось. Можливо, почитаю ще щось цього автора, щоб дізнатися, що ж іще такого утнув Джек Річер, заввиграшки рятуючи світ.