12 июля 2017 г. 12:21

5 Книжка, яка...

Книжка яка мене вразила.
Книжка, яка примусила мене плакати.
Книжка, яку я дам прочитати своїм дітям.
Читаючи цю історію я з захопленням спостерігала за пригодами цього пса- головного героя книги. Цей собака вперто йшов до своєї мети та ніколи не зрадив їй. Він змінювався, вчився, допомагав багатьом. Нам, людям, теж можна багато чого навчитися у цієї розумної тварини.
Ця історія стала мені близькою. Декілька років тому я втратила свого улюбленого пса, свого вірного друга. Ось чому сцена прощання Бейлі і Ітана у ветеринара дуже мене засмутила та примусила мене поринути у сумні спогади. Я плакала.
Розставання з вірним другом завжди болісне. Ця рана залишається в тебе на все життя. Вона ніколи не загоїться. Я пам`ятаю свого улюбленця на дотик, пам`ятаю, як він зустрічав мене біля будинку зі школи та з інституту, як він радів і сумував зі мною. Адже тварина ніколи не покине свого хазяїна просто так. Вона буде з тобою ділити всі дні твого життя радісні і сумні.
Наші четвероногі друзі, якщо вірити американській легенді, уходять в країну за веселкою. І вони живі, поки ми їх з любов`ю пам`ятаємо.
Це дуже сильна книжка. І я сподіваюся, що у неї з`явиться багато прихильників по всьому світі.

картинка Valeriya_Andreeva