kate_kassie

10 июля 2017 г. 12:03

5 Six of Crows

Дуже довго дивилась на цю книгу, облизувалася і тихенько плакала в подушку, бо ціна на неї просто зашкалює. Але одного чудового дня, коли нічого не віщувало біди, в мене вселився демон і я замовила все, що на той момент було в корзині моїх книжкових покупок. Прийшла посилка і першою справою прийнялась за Лі - не пошкодувала про жодну гривню витрачену на книгу, бо воно того коштувало!- проковтнула її за пів дня ( чи пів ночі ).

Бачте, кожна людина - це сейф, схованка секретів і прагнень. Є ті, що вибирають шлях насильства, але я надаю перевагу благороднішому підходу - відповідний тиск у відповідний момент у правильному місці. Це делікатна річ.

Автор зуміла не просто створити яскравих та індивідуальних персонажів, вона вдихнула в них життя. Кожен має багаж минулого та бореться за краще майбутнє. Адже мріють усі, навіть злодюжки та негідники, мріють і Покидьки.

Каз.
Нечисторукий. Ключовий герой історії, мозок банди Покидьків, геніальний злодій, мало не чарівник, сімнадцятирічний хлопець, якого побоюються найвідоміші та найнебезпечніші старожили Бочки. Сталевий характер та воля, які він у собі виховав дозволили йому стати тим, ким він є. Бреккер оточив себе стінами з усіх боків, а за ними викопав рів у якому клацають пащеками голодні піранії. Нікому він не міг відкритися і показати себе справжнього, розповісти свою історію. Звикати до чогось - небезепечно, відчувати щось до людини - смертельно, але Вона непомітно прокралася через усі його перепони.

Інеж.
Мара. Граційна, легка, безшумна, неземна сулійська дівчина, яка після пережитих незгод і досі молиться своїм богам, а ножі називає іменами святих. Вона знає всі таємниці, може проникнути в будь-яке місце, залишатися невидимою, коли того сама бажає. Інеж має борг і вона його поверне, бо угода є угода. Але зовсім небажано з'являється прив'язаність. І все змінюється.

Джаспер.
Стрілець. Він зі своїми револьверами їсть і спить, живе заради емоцій та відчуття як адреналін змушує кров закипати. Азартний гравець, не пропустить жодної можливості спорожнити кишені простаків, а частіше і власні. Борги, борги і ще більше боргів. Мусить платити.

Ніна.
Серцетлумачниця. Гриша. Вже рік живе у чужих краях з надією виправити свої помилки. Вона благала, вдавалася до хитрощів, давала підкупи - нічого не виходило. І коли підвернулася можливість, хоч і мізерна, вона нею скористалася. Ледве не поплатившись життям. Емоції, відчуття - все змішалося але одне Ніна знає точно, що борги мають бути відплачені.

Матаяс.
Дрюскеле. Мисливець за відьмами, одна подія перевернула все його життя з ніг на голову. Він піддався чарам і дорого за це поплатився. Мусив виживати у в'язниці, та вона снилася йому кожну ніч і там, увсі сні він робив з нею все ще хотів, усе. Зраджений зрадник має другий шанс. Як він ним скористається ?

Вілан.
Крамарик. Знавець вибухівки та вправний кресляр. Гарантія нагороди для команди Каза. Він не раз довів, чого вартий і став цінним надбанням, чи то пак - інвестицією. Проте, ставка була зроблена хибно.

Команда безумців і неможливе викрадення, багатомільйонна нагорода в разі удачі та смерть у випадку провалу. Вир пристрастей закручується щосильніше і надалі стає тільки гарячіше.
Фінал, що так і не закінчився; історія, що продовжується; битва, що програна; війна, що розпочата.

картинка kate_kassie

Наскільки знаю, у авторки є ще один цикл про Гриш.

Але згодна, книга чудова, переклад гарний, герої багатовимірні, сюжет шахрайство на шахрайстві і шахрайством погоняє! Дуже люблю Каза та Інеж!

Дійсно, є інша серія і хоча я прочитала тільки першу книгу з неї - мені дуже сподобалось. Аля ця книга просто бомбічна ! )

а в укр книзі є карти,як у рос чи ні?