22 апреля 2017 г. 19:52

Лі Бардуґо в післяслів'ї дякує таким авторам янг-едалту як Холлі Блек та Кассандра Клер. На мою думку сама Лі перевершила цих іменитих писменниць сучасної літератури для підлітків.

Для мене це перше знайомство з авторкою, хоча вже бачу, що в неї це далеко не перша робота в локаціях даного в цій роботі світу. Книга чудово перекладена українською, тому маю надію побачити і другу книжку на поличках магазинів незабаром. Принаймні, мені дуже хотілося б цього.

Отже, спочатку про сюжет. Він, беззаперечно, чудово вистроений, важко відірватися, адже він летить уперед і екшен-екшен-екшен. Я дуже люблю детективні серіали про шахраїв, тому отримала масу задоволення від того, як автор водила мене за носа. І атмосфера іншого світу відмінно передана, хоча мені згадувалась Британія 18-19 сторіччя. Щоб проникнутися, треба просто поглинутися в читання "Шістки...", а це зовсім не важко.

Герої. Звичайно я не буду оригінальною, якщо скажу, що моїм фаворитом був Каз. Розумний хлопчина, який прораховує чужі кроки набагато вперед, до того ж зі своєю таємницею і трохи брутальний... Що ж іще треба?! А з жіночих персонажів відмітила для себе Інеж, хоча і Ніна була мені приємна і добре прописана героїня. Інші герої книги теж фантастично взаємодіють між собою, але Каз та Інеж найулюбленіші.

Багато є що сказати про книгу, але отак просто слова не знаходяться. Переклад, повторюся, чудовий. А автор пише цікаво, не "брудно", хоча деякі події просто не можуть не визивати огиди.

9/10 Дуже очікую на продовження.