kallisto_kyiv

16 марта 2017 г. 13:26

Жіноче чтиво, яке дісталося мені на честь 8 березня в аплікейшені майбук безкоштовно.

Читалося гарно, легко, цікавіше, ніж попередні книжки подібного плану, хоча події і в тих також розгорталися у Франції, тож на французький шарм не спишеш все.

Тут є щось від Пітера Мейла - описи спекотних літніх днів, коли герої їздять по блошиних ринках чи грають в кулі, чи томно їдять в невеликих ресторанчиках десь за містом.

Хоча певна шаблонність і картонність є - головна героїня Яель ділова жінка з залізними яйцями, яка міцною рукою робить все необхідне для процвітання компанії, на 200% віддана своєму шефу, живе в квартирі, яка нагадує операційну, нічим не цікавиться крім роботи. Лише деякі натяки на її минуле і її короткі спогади вказують на те, що вона колись була як і всі люди. І тут в її життя знову повертається її колишній хлопець Марк. Про нього спочатку якось дуже побіжно згадано - ну був такий, зник раптом, і все. А потім виявляється, що вона і любила його, і жили вони разом, і майбутнє планували, і потім вона ніяк не могла його пробачити. Якби не ця гіпертрофована і роздута робота, і Яель на ній як бездушний робот, то було би краще.

А так - читалось легко і з інтересом, можливо, потім почитаю ще щось цієї авторки.