27 января 2017 г. 20:44

Як тільки дізналась, що продовження вже доступне для купівлі... Ну ви самі розумієте :) Анна та Адам посіли місце у моєму серденьку.
Якщо відверто, з досвіду попередніх книг, фільмів, чогось грандіозного та захоплюючого я не очікувала. Ну згодьтесь, продовження улюблених історій дуже часто просто "зливаються" залишаючи, іноді, навіть, не приємний осад та відносну долю розчарування. Це як переборщити у каві з кардамоном.
Пані Наталя написала чудовий роман (який буде мати і третю частину!), який огортає особливими почуттями та настроєм. І вже під кінець першої частини авторка майже вбиває мене та мої почуття... Ну правда! Я з широко розплющиними очима читала сцену пологів Анни і.... ох!....це "дитина мертва". Щось усередині ніби підірвалось. Я дуже яскраво відчула ніби ця дитинка померла на моїх очах і я не всилах зрозуміти, стриматись чи зробити хоча-би щось... Ох, пані Наталю, це був жорстокий хід! :) Маленька смерть всередині в душі. Краплинки сліз виступили... Та наступні слова заставили прикрити вуста руками і посміхатися. "Відлягло"! Слава Богу та Богородиці!
Як зрозуміло з попередніх слів, за Анну я переживала, як за себе. Ще з першої книги я переживала усе з нею. Нічого не змінилося. Сторінка за сторінкою роздуми та життя дівчинки.... точніше уже жінки, захоплювали у полон застлаючи усе, що коїться навколо тебе у цьому, твоєму житті.
Досить приємно, що Анна навістила свою цьоцю і зробила такий хороший жест-порятунок для Марисі. А Тадеуш! Мої найбільші обурення для нього. Та добре, що висновки і вибір Анни саме такий. Чесне слово, зроби вона інший вибір для Тадеуша я би розчарувалась в героїні. З другої частини книги я тільки і вмовляла Анну не робити помилок та мислити тверезо. Нова любов можлива, та не з ким попало.
Я люблю "Мелодію кави...". Я вже з нетерпінням чекаю продовження. Та.... мені несамовито не вистарчало Адама... Все ж таки, люди помирають і... їх не повернути. А нам залишається рухатись далі, зберігаючи світло та тепло від них у серцях.

Ну і навіщо спойлери?! Наступного разу, якщо будете писати відгуки, то, будьте ласкаві, попереджайте. Дякую.