ZanoZZZa

Эксперт с оценочным суждением

4 января 2017 г. 13:46

Непристойно довго я затягнула з рецензією на цю книгу.
Вона неймовірна. Кідрук поки що - єдиний автор, який не розчарував мене ще ні разу. Довго аналізуючи його книжки, для себе я вирішила, що це все є наслідком великої праці автора. Макс Кідрук не пише історії з повітря, він достеменно вивчає та оброблює інформацію, таким чином кожний його художній твір несе в собі масу корисного, що може винести кожен читач.
Ця історія про літаки, людей та їх взаємозв'язок. Уявіть собі, що в один день через необачність однієї (а може й не однієї) людини загинула ціла купа пасажирів і персоналу. Розбився літак. На розслідування вирушає Діана Столяр - жінка, яка, м'яко кажучи, не зорієнтована в ситуації. Чому так? У чому іі призначення? І чи стане вона баластом, або навпаки витягне справу? Читайте і дізнаєтесь.
Ця книга - це не звичайна розповідь і не простий детектив. Тут піднімається дуже свербляча для нашої, та для багатьох сусідніх держав, тема - корупція, страх та безвідповідальність. На фоні піднімаються не меньше важливі теми кохання, допомоги, життєвого вибору, взаємовідносин чоловіка і жінки і що їх руйнує.
Читайте, насолоджуйтеся и поринайте в чудовий світ, створений Кідруком.
P.S. В післямові Макс написав, що багато деталей йому необхідно було дізнаватися у знайомих, брати приклад, щоби створити "живу" жінку, а не художній манекен. І ось у мене, як у живої жінки, є лише один коментар: є молода жінка, що працює у компанії, пов'язаній з літаками. Вона жодного разу не розповідає про те, як робить собі зачіску або фарбує очі чи губи. З якого тоді переляку вона відкрила той клятий салон з візажу? Чого це раптом? Де той клятий фундамент, на якому має базуватися цей вчинок? А так - усе кльово.
5 із 5.