dolli_k

субъективно обо всём

20 ноября 2016 г. 13:50

Я розказую тобі про те, як задихаюся від цигаркового диму та запаху надміру солодких парфумів, якими користуються вже зрілі жінки. А ще я не люблю невиконаних обіцянок і лицемірної цікавості. Найгірше поміж того, що я ненавиджу, — це коли хтось намагається залізти в мою голову. Хто вас туди запрошував? Мені не треба жодних дезінфекцій і ліків.

Знаєте, коли я почала читати цю збірку, я мало не розплакалася. Деякі історії так схожі за стилем і манерою на те, що пишу я сама, що я просто відчувала зв'язок з цими людьми, хоча ніколи їх не бачила і навіть не знаю хто вони.

Це справді милі, добре та життєствердні історії, після яких хочеться жити на повну і насолоджуватися цим життям. Вони легко і приємно чтаються. До того ж, оповідки зовсім маленькі, тому не забирають багато часу. Я читала їх у перервах між виконанням домашнього завдання.

Так, мені сподобалися не всі-всі оповідання з цієї збірки. Тому й оцінка не максимальна. Деякі мені здалися аж занадто приторними від кількості цукру, яку в них упхали. Деякі я просто не зрозуміла. А деякі мене просто виводили з рывноваги безглуздими орфографічними чи лексичними помилками. Але в цілому це прекрасна збірка, яку варто читати саме взимку.

Прочитано в рамках игры Охота на снаркомонов 2016 год