4 ноября 2016 г. 14:26

4 раджу прочитати

Що можна сказати про цю книгу? Вона, звісно, викликає багато емоцій і переживань під час та після прочитання. Те, що книга захоплює - це буде влучно сказано. Своїм непрозаїчним початком та сюжетом, що з кожним разом несподівано відкривається, хочеться читати все більше і більше аби, нарешті, докопатися до суті, розгадати цю книгу, все співставити та розставити на свої місця.
Кінцівка, як і початок, вражає своїм несподіваним відкриттям. Не скажу, що, насправді, все стало зрозуміло, навпаки, одназу хотілося поділитися своїми думками з цього приводу з іншими читачами, які подолали цю книгу.
Але, зрештою, розумієш, що, можливо, автор і не хотів все з"єднати і чітко пояснити в цій книзі. Хоча, цілком можливо, що в його уяві чи задумі, все в цій книзі зійшлося в єдину пояснену модель. Однак, для мене ці неспівпадіння так і залишилися недосказанними. Десь тільки можна здогадуватися про прихований зміст.
Але, зрештою, задоволення від прочитання у мене було, більш того, не згасло після завершення.
В творі піднімаються питання внутрішнього наповнення героїв, їх характер, внутрішній світ, прагнення, емоції, почуття - все те, що існує всередині нас і що не завжди є можливим вихлюпнути назовні, особливо в ситуаціях, коли зовнішнє виявлення тебе в цьому світі, за стереотипами суспільства, не співпадає з начинкою.
Тут ви знайдете, в тому числі, таке собі, відкриття різних "начинок" людей, які оточують нас чи не щодня, але яких, часто, ми до останнього чи то не ідентифікуємо ніколи, чи то й не підозрюємо про внутрішню глибину їх людської сутності.