dolli_k

субъективно обо всём

23 октября 2016 г. 17:38

[...] направду кожен наш учинок впливає на майбутнє, і не лише наше особисте. Ми ніколи не дізнаємося, що могло б трапитися, якби раптом за останні в гаманці гроші не придбали таку-то книгу, а потім, навіть не почитавши, подарували її комусь зі знайомих. А раптом та книга ненароком вплинула на чиєсь нелегке рішення? А раптом хтось на війні вижив лише за рахунок того, що зачитався трохи довше і його, сидячого біля стіни, не помітив снайпер? Ніколи цього не знатимемо. Але, бачте, ми ж могли просто не купити книгу бо в гаманці останнє.

Легка, легка книга. Не в тому плані, що дуже легко читається, а в тому, що вона ніби повітряна. А ще вона щемка і відверта та залишає по собі шлейф меланхолії. Ця книга пахне львівською кавою і освіжаючим дощем, мокрим асфальтом і казкою. Вона просто неперевершена.

Це збірка найщиріших оповідко про кохання, які мені будь-коли доводилося читати. Хоча я до цього, здається, ніколи й не читала оповідок про кохання. І не всі вони зі щасливим кінцем. Вони просто щирі, відверті, правдиві і чарівні. А деякі навіть фантастичні і непередбачувані. Але всі вони надзвичайно приємно читаються.

Авторки, оповідання яких розмістилися в цій книзі, пишуть дуже легко і приємно. Хочеться читати ще, ще й ще. І щоб історії не закінчувалися ніколи.

Ще дуже хочеться похвалити "Клуб сімейного дозвілля" не лише за те, що дає нам змогу читати сучасних українських авторів, а й за чудове та якісне видання. Книгу приємно навіть просто тримати в руках. Чарівна обкладинка і незвичайний колір шрифту теж мене дуже привабили. Тож читайте і насолоджуйтесь.

Дуже вдячна своїй подрузі aurorad за те, що вона дала мені цю книжку))
Окремо дякую Vara , яка особисто порадила мені цю книгу ось тут