31 июля 2016 г. 21:25

0 Продовження історії

Історія дивних дітей та Джейкоба продовжується за межами контура, де їх очікує дивовижна та динамічна подорож. Саме так - динамічна. Друга частина наповнена "екшеном", що дало мені змогу більш захопливо читати цю частину, аніж першу.

Героїзм, відвага, кохання, відданість, страх додають цій історії цікавого колориту. Тому сюжет другої книги розкриває кожного із дивних дітей більш детально, даючи цим краще зрозуміти особистості героїв. Нові персонажі, які з'являються впродовж роману, так само є унікальними, як і діти з першої частини, зі своїми неймовірними вміннями, характером та поведінкою.

"Нехай світ збереже собі трохи магії, замість вичавлювати з нього всі до одної таємниці. Може, краще було час від часу чудуватися."

До цієї книги було знято кілька буктрейлерів, які стають все популярнішими під час маркетингової компанії перед випуском книги. Перший трейлер показує вміння Г'ю Епістона у містичному та загадковому стилі.

Другий буктрейлер розказує нам про Фіону Фрауненфельд, дівчинку, з надзвичайним хистом змушувати рослини рости.

У третьому буктрейлері ми зустрічаємося із новими персонажами, які з'являться у книзі.

"Минуле завжди бере своє, хоч би скільки ми в нього не втручалися."

Загалом Ренсом Ріггз у другій частині показав читачам героїв більш дорослими, особливо Джейкоба та Емму, розвиток сюжету став динамічніший, а кінцівка книги дуже порадувала. Таких моментів хотілося б побільше.

Огляд у блозі