kallisto_kyiv

14 июля 2016 г. 16:45

2.5

Чергове жіноче чтиво від Лори Флоранд, в оригіналі називається The Chocolate Touch. Авторка осідлала тему, і мабуть готова клепати ці історії цілими пачками. Знову є вона і він, він самотній і красивий як бог, а вона теж багато пережила, вона спадкоємиця шоколадної імперїі, але її сім'я її не цікавить, їй хочеться шоколаду від французьких шоколатьє. Оскільки всі перераховані в попередніх історіях кондитери вже зайняті героїнями інших книг, лишається Домінік Рішар. Джеймі недавно пережила напад, вона тендітна і мила, Домінік тане і хоче покласти весь світ до її ніг, купа непорозумінь і недовіри, але врешті хепіенд.

Якщо перша історія сприймається ще якось з інтересом - ну-ну, що там ще придумає авторка? То четверта вже читається по діагоналі, бо ці всі облизування, обсмоктування, ніжки-губки-міцні руки вже дуже приїдаються. А ще у авторки неймовірний талант описувати кондитерські вироби. Ніколи не подумала б, що шматок торта можна описувати на трьох сторінках. Ну шоколадний, ну торт, ну крем. А в неї така бурхлива фантазія.

Читала на пляжі, для нього і порекомендую.