Ksyhanets

14 апреля 2016 г. 09:55

Так буває в житті, що одного разу в двері подзвонить людина, яка назавжди змінить твоє життя. От дана книга якраз про це і є. Якась незнайомка звернулась до Лізи в пошуках житла і, неочікувано для себе, вона впустила її в свою квартиру. І, сама того не підозрюючи, в своє життя, чим змінила його до невпізнанності.
Інтрига, яка мала б оповити читача, не відпускаючи до останньої сторінки, мене цілком не вразила. Абсолютно. Я просто читала. Герої були мені настільки чужими, що час від часу я поринала в свої думки, геть забувавши про них. Доводилось повертатись до місця "відключення" і перечитувати знов, але потім розуміла, що нічого цікавого і важливого таки не пропустила. Як би я не намагалась хоч трохи зацікавитись розповіддю - все марно.
Впродовж всього сюжету Марта хотіла керувати, домінувати і вказувати, бути головною, а Ліза була безхребетною, бо дозволяла Марті те все робити (і да, я зараз про Лізине життя говорю, а не про лесбійські втіхи).
Нудно. Нецікаво. Ніяк.
Не скажу, що жалкую про витрачений на читання час. Просто без цієї книги мені жилось добре, і я нічого не втратила би, якби знайомство з нею таки не відбулось.

Книга прочитана в рамках гри "Борцы с долгостроем — Заседание Виртуального Книжного Клуба "Борцы с долгостроем №46. Апрель 2016»