28 декабря 2015 г. 23:28

Рецензія на книгу: Жесткие продажи. Автор: Ден Кеннеді

Почавши читати її, я побіг в магазин за наліпками, щоб відзначати все те, що там є корисним для мене. І це було інстинктивне, але правильне рішення. Давно не знаходив стільки корисної інформації в одному місці. На перший погляд здавалось, що це чергова книга розхвалювання здобутків автора, але як я глибоко помилявся...Це посібник для усіх хто хоче тямити, що робити і як конкурувати в сучасних умовах, коли на дворі криза і люди перестали бездумно все купляти, а потім вже, придумувати для чого це. Дано декілька методик, які можна легко адаптувати під свої потреби, пояснюється за рахунок чого можна практично 100% домовлятись про зустрічі. Пояснюється чому і для чого потрібно працювати тільки з тими, хто бажає купити у тебе.. 6 кроків для успішної продажі. Пояснють, чому не варто продавати тільки за рахунок емоцій і що буде наслідком такого методу. Читаючи її, я через кожні декілька сторінок змушував себе стриматись, і не дзвонити другу, щоб пояснювати свої відкриття. Зійшлись на тому, що вона варта того, щоб відправляти в Одесу на вивчення =)

#Dare_to_be_great