Nina_M

20 сентября 2015 г. 11:48

Дивовижна книга. Неймовірно красива мова й надзвичайно зворушлива історія кохання.
Він і вона страшенно різні. Різний соціальний статус. Величезна різниця у віці. Він - одружений, заможний, батько 2 дітей. Вона - бідна дівчинка, яка з милості живе у родичів. Але є пристрасть, кохання, відданість. А звідси - банально - брехня і зрада. Й усе це у місті, що справді пахне кавою. І все це у ХІХ столітті, коли вимоги пристойності були не до порівняння суворішими.
Осуд, зневага, несприйняття, дорослішання й еволюція почуттів - усе це оживає перед читачем. Автор так проникливо й тонко змальовує переживання героїв, що зі сторінок для мене лунала музика. Фортепіано й скрипка.
Браво, пані Гурницька!
самые красивые блестяшки

Для тех, кто читает на русском

Дальше...

Удивительная книга. Поразительно красивый язык и изумительно трогательная история любви.
Он и она безумно разные. Разный социальный статус. Огромная разница в возрасте. Он - женат, богат, отец 2 детей. Она - бедная девочка, которая из милости живет у родственников. Но есть страсть, любовь, преданность. А отсюда - банально - ложь и предательство. И все это в городе, который действительно пахнет кофе. И все это в ХІХ веке, когда требования приличия были несравнимо строже.
Осуждение, презрение, неприятие, взросление и эволюция чувств - все это оживает перед читателем. Автор так так проникновенно и тонко изображает переживания героев, что со страниц для меня звучала музыка. Фортепиано и скрипка.
Браво, госпожа Гурницкая!
самые красивые блестяшки

Книга прочитана в рамках игры "4 сезона. Журавли в осеннем небе".

яке відчуття залишається після цієї книги?

Відчуття?
1. Кохання непереможне і нікуди від нього не подітися.
2. Легкість, очищення душі.
3. Наша мова чудова.
Варто читати.

мабуть саме це я і бажала почути, дякую) Може є щось іще подібне?

Залежно від того, що більше хочете - про кохання, коли чоловік набагато старший, чи творів української літератури.

Скоріше творів української літератури, після яких залишається тепле, приємне відчуття, незалежно від того, йдеться про кохання, чи ні)

Можливо, Вам припаде до душі Володимир Лис "Соло для Соломії" .