10 августа 2015 г. 19:44

В мене, напевно як і в кожного читача, є списочки книг, які б він хотів прочитати на рік чи на якийсь період. Так було і в мене. Проте вихід цієї книги відніс на другий план мій віш лист на рік. Я взяла до рук цю книжку позачергово.Напевно через актуальність подій на Сході країни.
Книга про звичайну українську родину,яка жила у хвилинах радості та відчаю.Проте в один момент постукала у їхні двері,як непроханий гість, війна.Розставила рідних людей по різні сторони барикад.Увійшла у домашній затишок і розколола його на шматки.Нещодавно такі рідні люди,які сиділи за одним столом,ділили свої перемоги і поразки в одну мить стали чужими.Невже так може бути?Кожен з нас може задати собі це питання.Війна це ж для кожного спільне горе.Чого ж вона розірвала сімейну ниточку?Родина Насті це прототип певних сімей в Україні,оскільки я вважаю,що ситуація,яка склалась вілбилась не на одній родині,колективі.Більше того, в самій країні відбулась тріщина.У кожного своє бачення і ставлення на події на Сході України.
Окрім цього,книга показує ставлення мешканців Донбасу до мешканців Західної України та ситуації в АТО,Майдану.
Мені книга сподобалась.Багато вражень та емоцій інколи приємних,а були й такі,які подекуди викликали сльози.
P.S Для тих хто не знає письменниця планує написати продовження книги про подальшу долю героїв,у випадку буде по душі читачам:)Я вже чекаю на неї:)

І Вам, Ирина, спасибо за коментар.
Сама я книгу читати тільки почала ...