SaganFra

25 июля 2015 г. 19:48

Чудова романтична історія з невеликою краплинкою містики. Зауважте, яке чудове поєднання: стародавнє місто Львів, бруковані вулиці якого просто просякнуті ароматом кави та шоколаду і ніяким дощем цього не змити; романтичні закохані, котрим судилося бути разом лише в наступному житті; і час, котрий, як виявилось, можна віднайти.

Дія роману відбувається спочатку в кінці дев’ятнадцятого століття, а потім різко переходить на початок двохтисячних років. І такий квантовий стрибок пов'язаний любов’ю, що подолала часовий простір. Адже кому ще під силу це зробити, як не коханню.

Алла Рогашко своїм дебютним романом запрошує до прогулянки стародавніми та навіть містичними вулицями Львова. Вона відкриває нам таємницю великого кохання однієї молодої пари. Їм довелося подолати багато труднощів, але врешті решт їхні душі поєднається, нехай і в інших тілах.

Ця книга доводить, що справжнє кохання існує. Друга половинка обов’язково існує. Потрібен лише час та терпіння.
Чудова, атмосферна, «львівська» книга!

О_о, іще одна "львівська" книга та ще й справжнє кохання на додачу! Хочу прочитати!!!

Так, чудова книга!

Згідна, книга чудова!Читати всім, хто любить Львів!