23 июня 2015 г. 21:49

"Нова стара баба" - невеличка сімейна сага, дія якої відбувається починаючи з середини 20 століття та закінчується наші дні. Місця дії - далекий і холодний Сибір та найкраще місто в світі - Київ.
Варвара і Зойка - 85-річні бабусі, абсолютно різні по характеру, але такі дорогі одна одній подруги. Вони розмовляють різними мовами; Зойка - жінка з характером, сварлива, голосиста, проте дуже добра в душі; Варвара ж, навпаки, спокійна, врівноважена, від неї не дочекаєшся лайливих слів.
Ці дві жінки пройшли через багато складнощів, вони разом приїхали з Сибіру в Київ, рідне місто Варвари і таке далеке для Зойки. Проте остання швидко зосередилась та всіма силами допомагала Варварі виховувати доньку Наталю, а потім онука Славка.
Саме через Славка і почалась цікава сімейна історія: виявляється 34-річний "хлопчик" знайшов нову бабу. Хто вона? Як виглядає? Звідки? Чи може це одна з колишніх їхнього дорогого онучка? Старенькі настільки перейнялись цією проблемою, що навіть вдались до детективного методу ))))
На щастя історія закінчилась чудово. Славко, нарешті, знайшов своє щастя чим дуже порадував стареньких. В кінці я так розчулилась, що на очах виступили сльози.
Дуже приємна книга про дружбу, любов до дітей, кохання, тяжке життя в часи Радянського Союзу та вже незалежної України.

Прочитав цю книгу і залишився в просторі. Щось вона мені не пішла. Абсолютно можу стверджувати, що це масова література. Та й не запам"яталась вона мені. Але за Вашим відгуком починаю розуміти, може я не так її читав???

Ви ж розумієте, що на "вкус и цвет фломастеры разные". Мені також подобаються далеко не всі книги, які визнані шедеврами літератури. Можливо, "Нова стара баба" просто не Ваш стиль...До речі, я прочитала чергову книгу Л.Денисенко "Забавки з плоті і крові" і мені не сподобапось.