30 марта 2015 г. 18:54

Про цю книжку і про її автора я зовсім нічого незнав, та й купив я її абсолютно випадково. При покупці трьох книг мені дали її безплатно. Чесно кажучи я не надто поспішав її читати оскільки не знав чого чекати від даного роману + я не надто люблю твори українських авторів, хоча сам не знаю чому.

Даний роман став першою сучасною українською книгою яку я прочитав. І чесно кажучи я просто прозрів! Від цього роману я точно не чекав того що він мені дав. Це просто надзвичайна книжка яка вразила мене цілком і повністю. Я навіть можу визнати її шедевром фантастики.

В даному романі автор, а саме Ярослав Мельник розповідає нам про майбутній світ де всі люди народжуються сліпими. Такого поняття, як бачити взагалі немає. Головний герой роману - Габр Силк звичайний сліпий хлопець, такий як усі. Та звичайне життя хлопця тянется не довго. Приходить той момент коли Габр починає бачити і першою чергою він йде в Міністерство контролю для встановлення пломб на очі, адже вважається, що існує лише близький простір. Близький простір - це найближче навколишнє середовище яке ми можемо відчути за допомогою слуху і дотику. Бачити світ - це в майбутньому вважається хворобою, галюцинаціями. Адже поняття безмежного світу в якому ми з вами живемо не реальне для жителів мегаполіса і називається далеким простором.

Побачивши за мегаполісом море, сонце, небо Габр починає розуміти що все це реальне, що це зовсім не галюцинації. Він розказує істину в яку почав вірити своїй сліпій дівчині Ліоз, але вона вважає його просто хворим . Габр розпочинає свій власний тернистий шлях на якому борится за право покинути жахливий темний, висячий в небі мегаполіс і піти в вільний світ- в далекий простір.

Які спіткають проблеми Габра? Чи залишится він вірний своїй мрії? Чи повірять хлопцеві рідні?Чи виберется він з мегаполіса? Прочитайте цей надзвичайно цікавий і повчальний для сучасного жителя великого міста роман, повірте ви не пошкодуєте.

Мені книжка сподобалась надзвичайно, можливо це навіть найкраща книга яку я коли - небудь читав, принаймі в цьому жанрі. Я ставлю "Далекому простору" Ярослава Мельника 10/10 і сміливо називаю його генієм сучасної фантастики.
картинка fantom97

Пам‘ятаю з яким щадоволенням я читала цю книжку - простт під час пар в універі. Відірватись не могла.

так, дійсно книга просто заворожує своєю незвичайністю.

Ой, жах, скільки опечаток в попередньому моєму коментарі! Вибачте.

та нічого страшного)не потрібно так офіційно на ви)я все ж таки молодший.